Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Permon 13% XMAS ALE

Permon 13% XMAS ALE 500 ml

49,90 
Produkt je momentálně vyprodaný.
Výrobce:
Pivovar Permon
Země původu:
Česká republika
Energie
1010 kJ
12 %
Svrchně kvašené pivo. Používají se originální americké chmely, nejvyšší kvality a ječný slad. Pivo je chmeleno jak klasicky, tak dvojfázově za "studena". Nefiltrované a nepasterované pivo. Bez barviv sladidel a chemických přísad. Vyrobeno klasickou technologií s otevřeným kvašením.
Pitná voda, JEČNÝ SLAD, 3 druhy amerických chmelů, pivovarské kvasinky.
Obsahuje lepek (1).
Výroba piva byla v sokolovském pivovaru PERMON zahájena v roce 2006. Pivovar byl v roce 2011 modernizován a město Sokolov mu udělilo právo várečné, kromě stáčení do tradičních speciálních pivních 1l PET lahví byla zahájeno produkce i piva ve skleněných lahvích. Díky tomu byl rozšířen sortiment tradičních nepasterizovaných nefiltrovaných piv o zahraniční speciály. Pivovar se trvale snaží navázat na tradici pivovarnictví na Sokolovsku, proto je pivo vařeno tradičním způsobem podle osvědčených receptur na klasické varní technologii s otevřenými spilkami a dlouhodobým zráním v ležáckém sklepě.
Název na 100 ml na porci  ml
Energie (kJ) 202 0
Energie (kcal) 48,33 0
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.