Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Permon 12% A.P.A,

Permon 12% A.P.A, 500 ml

45,90 
-
+
Výrobce:
Permon
Země původu:
Česká republika
Svrchně kvašené pivo, inspirováno americkými pivovary. Používají se originální americké chmely, nejvyšší kvality a slad přímo určený k výrobě piv typu PALE ALE. Pivo je chmeleno jak klasicky, tak dvojfázově za "studena". Nefiltrované a nepasterované pivo středně prokvašené a s dlouhodobým ležením. Bez barviv sladidel a chemických přísad. Vyrobeno klasickou technologií s otevřeným kvašením.
Dva JEČNÉ SLADY, dva druhy chmelů, pitná voda, pivovarské kvasinky.
Obsahuje lepek (1).
Výroba piva byla v sokolovském pivovaru PERMON zahájena v roce 2006. Pivovar byl v roce 2011 modernizován a město Sokolov mu udělilo právo várečné, kromě stáčení do tradičních speciálních pivních 1l PET lahví byla zahájeno produkce i piva ve skleněných lahvích. Díky tomu byl rozšířen sortiment tradičních nepasterizovaných nefiltrovaných piv o zahraniční speciály. Pivovar se trvale snaží navázat na tradici pivovarnictví na Sokolovsku, proto je pivo vařeno tradičním způsobem podle osvědčených receptur na klasické varní technologii s otevřenými spilkami a dlouhodobým zráním v ležáckém sklepě.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.