Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Pektin citrusový

Pektin citrusový 20 g

35,90 
-
+
Země původu:
Česká republika

Silně želírující přírodní pektin (vyrábí se z citrusové kůry, která je na pektiny velmi bohatá). Nenahraditelný želírovací prostředek je neutrální chuti a velmi dobře zahušťuje. Postačuje na 2kg ovoce + 2kg cukru + citronová šťáva podle chuti (zesiluje ještě více želírovací schopnost). Celkem tedy uvaříte téměř 4kg džemu s pomocí jednoho sáčku.

Citrusový pektin.
Na počátku založení značky Via Delicia byl nález staré knihy z roku 1925 o zavařování, kterou si pečlivě vedla pravděpodobně hospodyně ze statku. Bohatá nabídka čerstvých surovin od pozdního jara do podzimu a zároveň omezené možnosti uchovávání potravin ji vedly k využívání tehdy moderního způsobu konzervace zavařováním v plechovkách a sklenicích. Firma Via Delicia některé recepty ponechala v původní podobě, jiné mírně upravila. Pro zachování autenticity společnost používá tradiční zavařovací sklo zn. Weck, jehož historie sahá až do konce 19. století.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.