Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Paprika žlutá

Paprika žlutá

14  cca 200 g/ks
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Holandsko
V kombinaci s červenou a zelenou paprikou vytvoříte krásnou salátovou trikoloru. Žluté papriky obsahují karotenoidy zeaxanthin a lutein. Oba antioxidanty jsou velmi důležité pro naše oči, které ochraňují před působením volných radikálů. Mimo jiné, či možná spíše hlavně, díky nim výrazně snižujeme riziko vzniku šedého zákalu.
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.