Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Paprika zelená

Paprika zelená

20 
cca 250 g/ks78,90  za kg
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Holandsko
Zelená paprika se sklízí v raném stupni zralosti (postupně pak přechází z oranžové do červené), proto má tužší slupku než ostatní papriky a je trvanlivější. Obsahuje 2x více vitamínu C než pomeranč. Vyniká vysokým obsahem vitamínu E a kyselinou listovou, tolik důležitou na krvetvorbu, ochranu srdce a v těhotenství pro příznivý vývoj plodu. Můžete ji chroupat čerstvou, nadívat různými náplněmi, vařit a nepochybně si na ní pochutnáte v různých zeleninových salátech.
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.