Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Ovocňák pyré jablko 100%

Ovocňák pyré jablko 100% 200 ml

26,90 
-
+
Výrobce:
TOKO AGRI a.s.
Země původu:
Česká republika
Energie
544 kJ
6,5 %
Sacharidy
30 g
11,1 %
Vláknina
g
8 %
100% ovocné a zeleninové pyré je vyrobeno z pečlivě vybraného, kvalitního ovoce a zeleniny, pocházející z certifikovaných sadů a od prověřených pěstitelů.1L pyré je vyroben minimálně z 1,3kg čerstvého ovoce či zeleniny plné vitamínů a minerálů. Chuť a barva se může lišit v závislosti na odrůdě surovin a ročním období. Jablka jsou naše nejvýznamnější domácí ovoce. Už v 16. století se od nás vyvážela do ciziny. Jablko téměř neobsahuje bílkoviny, sacharidy a stopové prvky, zato obsahuje hodně vody a sestává až 30% z pektinu, účinné vlákniny.
100% jablečná dřeň.
Neobsahuje alergeny.
Myšlenka produkovat čistý ovocný mošt vznikla v rodinné firmě TOKO AGRI a.s. v roce 2011. Společnost vyrábí mošty pod názvem Ovocňák v regionu Bílých Karpat v Rudicích u Uherského Brodu se snahou nabídnout kvalitní výrobky zdravě uvažujícím lidem. 100% ovocné šťávy neobsahují přidaný cukr, konzervanty, ani umělé přísady. Region Bílých Karpat je charakteristický svou rozmanitou faunou a florou. V nejnižších polohách se nacházejí úrodné půdy pro náročnější hospodářské plodiny, na jižních svazích se daří vinné révě a ovocným stromům. Suroviny na výrobu moštů pochází převážně od moravských sadařů. Hlavním cílem společnosti je nabídnout kvalitní produkt z českých zemí českému spotřebiteli.
Název na 100 ml na porci  ml
Energie (kJ) 272
Energie (kcal) 65
Sacharidy (g) 15
Cukry v sacharidech (g) 13
Vláknina (g) 1
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.