Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Ovocňák mošt jablko-lesní ovoce

Ovocňák mošt jablko-lesní ovoce 250 ml

31,90 
-
+
Výrobce:
TOKO AGRI a.s.
Země původu:
Česká republika
Energie
450 kJ
5,3 %
100% šťáva z ovoce, která je vyrobena z pečlivě vybraných plodů. Mošt je lisovaný za studena, aby se zachovalo co nejvíce z přírody. Je použita šetrná pasterace a nejsou přidány žádné další látky. Ovocňák obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. 
80% jablečná, 6,6% jahodová, 6,6% malinová a 6,6% šťáva z černé jeřabiny
Neobsahuje alergeny.
Myšlenka produkovat čistý ovocný mošt vznikla v rodinné firmě TOKO AGRI a.s. v roce 2011. Společnost vyrábí mošty pod názvem Ovocňák v regionu Bílých Karpat v Rudicích u Uherského Brodu se snahou nabídnout kvalitní výrobky zdravě uvažujícím lidem. 100% ovocné šťávy neobsahují přidaný cukr, konzervanty, ani umělé přísady. Region Bílých Karpat je charakteristický svou rozmanitou faunou a florou. V nejnižších polohách se nacházejí úrodné půdy pro náročnější hospodářské plodiny, na jižních svazích se daří vinné révě a ovocným stromům. Suroviny na výrobu moštů pochází převážně od moravských sadařů. Hlavním cílem společnosti je nabídnout kvalitní produkt z českých zemí českému spotřebiteli.
Název na 100 ml na porci 250 ml
Energie (kJ) 180 450
Energie (kcal) 43 107,5
Nasycené mastné kyseliny v tucích (g) 9 22,5
Cukry v sacharidech (g) 9 22,5
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.