Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Oregano svazek

Oregano svazek

68 
cca 100 g/ks675,90  za kg
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Izrael
Využití oregána není omezeno jen na italskou kuchyni, najde místo všude tam, kde běžně používáme majoránku, ale i mnohde jinde. Oregáno lze kombinovat jak se zeleninou, tak s rybami a všemi druhy mas. Velmi dobře se hodí k tučnějším masům, do mletého masa nebo k jehněčímu a skopovému. Velmi tradiční a také nejznámější je jeho využití do těstovin a na pizzu. Konzumní částí jsou jemně nasekané čerstvé lístky. Pro delší skladování jsou vhodné sušené drhnuté listy. Dá se ale také mrazit a poměrně dlouho vydrží v lednici. Oregáno se používá také do směsí koření např. do některých druhů chilli směsí nebo do provensálského koření.
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.