logo

Windsor

Je mladá, dynamická, ale přesto rodinná firma sídlící v Kuchařovicích u Znojma. Zabývá se výkupem zvěře od myslivců a následným zpracováním až do kuchyňské podoby.
Zpracovává zvěřinu běžně lovenou v ČR, tj. srnčí, daňčí, jelení, mufloní, divočáky, bažanty, kachny a zajíce.
Zvěřina je označení pro maso zvěře, které bylo uloveno ve volné přírodě. Může to být maso jak srstnaté, tak i pernaté zvěře. Windsor zpracovává zvěřinu získanou odstřelem (a ne porážkou ze zvěře chované na farmách) a ta obsahuje ve tkáních velké množství krve. To je jeden z důvodů její zvláštní chuti a tmavého zbarvení, ale také se proto rychle kazí. Měla by být co nejrychleji spotřebována a neměla by se, pokud není dobře zpracovaná – mražená či vakuově balená, tedy dlouho skladovat.

Zvěřina je výživná, lehce stravitelná, má charakteristickou vůni a chuť. Toto maso také obsahuje minimum tuku, a proto je i velmi zdravé.

Sortiment

Veškerý sortiment dodává Windsor vakuově balený. Zboží má celoročně skladem v mraženém stavu, v lovecké sezoně (od května do ledna) i chlazené. V nabídce jsou rovněž zvěřinové výrobky – párky, klobásy, paštiky a sušené šunky. Velikost balení je přizpůsobena požadavkům zákazníka a v prodejnách Sklizeno se nabízí pouze chlazené maso, ne mražené. Winsdor nabízí i takové speciality, jako třeba daňčí osso buco, srnčí kolínka nebo jelení falešnou svíčková.

POKUD NA PRODEJNĚ ZBOŽÍ ZROVNA MÍT NEBUDEME, NEVÁHEJTE SI U NÁS KONKRÉTNÍ PARTIE PŘÍMO OBJEDNAT.

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.