logo

Vinařství Naturvini

Krásná vína z krásné země

„Mým cílem je, aby každá vinařská poloha a odrůda na ní pěstovaná vyjadřovala jak můj osobní postoj k životu, tak osobitost, kterou nám jižní Morava a obzvlášť Pálava nabízí.“

Filosofie vinaře Patrika Staška je tvořit naturalistická vína s pokorou k přírodě. Dobrá vína technologicky čistá a nekomplikovaná pro Vás – milovníky vína. Každý hrozen, ze kterého tvoříme vína, je ručně sbíraný. Při výrobě vína postupujeme individuální cestou ke každé odrůdě a šarži, která přijde do sklepa. Snahou je dát hroznům jenom to, co potřebují, aby se stvořilo víno originální, neopakovatelné vyjadřující vinohrad, ročník a čas, kdy bylo vyrobeno. Z jednoho vinného keře vždy jedna láhev dobrého vína.
Počet vlastních vinic by se měl postupně ustálit na 10 ha v ekologické produkci. V současnosti sklízíme hrozny z 5 ha. Na jaře 2012 jsme vysadili mladou vinici na ploše 3 ha, přímo v Bavorech na vinařské trati Slunečná.

V bodech:

KVALITA

Jen to nejlepší víno je dost dobré. Špatné ani Pražákům!

RESPEKT

Nemá smysl napřed určit normu a pak se snažit víno do ní všemi způsoby dotlačit. Každá vinice, každý ročník je osobitý a je třeba k němu přistupovat individuálně, aby vydal to nejlepší, co v něm je.

BIO

Asi 85% hroznů použitých při výrobě vína pochází z bio produkce. Toto číslo se ještě zvýší, až se zapojí nové vinice, od začátku budované v souladu s přírodou.

„Bio se nemá dělat a mluvit, ale žít.“

galerie

vytisknout

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
naše všeobecné obchodní podmínky |  ochrana osobních údajů |  cookies |  BIO certifikát