logo

Sklizeno zřizuje nové značky

Minulý týden jsme vás informovali o novinkách v řadě kvalitních hotových jídel značky NAVAŘENO. Nyní, symbolicky v první den nového měsíce, vás chceme seznámit s dalšími novinkami Sklizeno. „Náš název se nám tak líbí, že jsme se rozhodli vytvořit ucelené portfolio produktů a služeb, které všechny ponesou jméno evokující SKLIZENO. Chceme, abyste se u nás cítili jako doma – ať už v některé z našich prodejen, nebo v našem e-shopu,“ uvedl šéf marketingu Sklizeno Food David Pokorný.

A e-shopem koneckonců můžeme začít. Jeho nový název bude znít NAKOUPENO. Budete-li si přát, abychom vám nákup přivezli až domů, použijeme k tomu naši rozvážkovou službu DOVEZENO.

Dále chystáme vlastní produktové řady. Protože nejfrekventovanější tekutinou v naší kanceláři je káva, je celkem logické, že jsme přednostně usilovali o vlastní pražírnu. Výběrovou kávu budeme prodávat pod značkou UPRAŽENO & NAMLETO. Jako specialitu pro fajnšmekry chystáme indonéskou kávu CIBETTO.

Vlastní bourárnu masa už máme. A protože se maso nesklízí, budeme na vakuované balíčky lepit cedulku s logem PORAŽENO.

A rozhodli jsme se také rozšířit portfolio produktů nabízených v našich prodejnách o řadu čisticích prostředků pro domácnosti, které budete v regálech vídat pod názvem UKLIZENO.

Další novinky na poli služeb i produktů máme v jednání, takže jen heslovitě: řada barmanských potřeb a ingrediencí pro přípravu lahodných drinků se bude jmenovat NAMÍCHÁNO. Budeme mít také vlastní pivo značky NACHMELENO. Můžete si upéct klasický nebo bezlepkový chléb z našich speciálních chlebových směsí značky UPEČENO. A také jednáme s jednou nejmenovanou televizní stanici o převodu práv na jejich populární pořad o domácím vaření.

S budováním nových značek máme velké plány. Věříme, že si naše výrobky získají masovou oblibu, do budoucna chceme mít v každém segmentu potravin svou vlastní produktovou řadu a značku,“ uvedl za všechny spolumajitele Sklizeno Food Petr Borkovec.

Nové značky netrpělivě vyhlížejte ve svých prodejnách.

Krásnou sobotu přeje
SKLIZENO

vytisknout

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
naše všeobecné obchodní podmínky |  ochrana osobních údajů |  cookies |  BIO certifikát