logo

Pravidla soutěže „O nejhezčí přírodní vejce“

Zveřejněte na svém instagramovém profilu fotku vašich přírodně nabarvených velikonočních vajíček. Kreativitě se meze nekladou. Inspiraci najdete v našem Magazínu. Tři z vás mohou vyhrát hodnotné ceny – knížky z vydavatelství Smart Press.

Jak na to? Je to jednoduché:

  1. Zveřejněte na svém profilu na Instagramu fotografii vašich velikonočních vajíček, k jejichž nabarvení jste použili pouze přírodní barvy – například cibulové slupky, kurkumu, červené zelí, černý čaj, kopřivy apod. (každý uživatel může soutěžit jen jednou fotografií). Do popisku uveďte, čím jste barvili, a nezapomeňte připojit soutěžní hashtag #sklizenosoutez a v komentáři také označte nás (@sklizeno).
    Důležité upozornění: Abyste mohli soutěžit, nesmí váš Instagram být v režimu „soukromý účet“. To bychom váš příspěvek neviděli.
  2. Fotografie můžete zveřejňovat od okamžiku zveřejnění soutěže (25. března 2018) až do 6. dubna do 23:59.
  3. Naše odborná porota vybere ze soutěžních fotografií 3 výherce, kteří knihy z vydavatelství Smart Press.

Kdy a jak se dozvíte, zda jste vyhráli?

· Vítěze vyhlásíme v pondělí 9. dubna 2018 na našem Facebooku a Instagramu. Výherce také kontaktujeme soukromou zprávou přes Instagram.

· Pořadatel splní svou povinnost vydat Výherci výhru jejím předáním, a to osobně v provozovně Pořadatele, konkrétně v prodejně Sklizeno Chodov v Praze nebo Sklizeno Vaňkovka v Brně, a to do neděle 29. 4. 2018, případně individuálně zašleme na adresu poštou/přepravní společností.

· Pořadatel je povinen informovat Výherce o skutečnosti, že se stal Výhercem v pondělí 9. 4. 2018, a to prostřednictvím soukromé zprávy na Instagramu.

· Pořadatelem soutěže je MyFoodMarket, s.r.o. se sídlem Březina 103, 666 01 Březina (IČ: 29282721, DIČ: CZ29282721). Webový server pořadatele: www.sklizeno.cz

· Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Instagram, a nijak s ní nesouvisí.

· V případě podezření na porušení pravidel si vyhrazujeme právo vyloučit účastníka ze soutěže.

· Veškerá data získaná od Soutěžícího jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Soutěžící potvrzuje, že je srozuměn zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.

· Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje Soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě.

vytisknout

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
naše všeobecné obchodní podmínky |  ochrana osobních údajů |  cookies |  BIO certifikát