logo

Pište recepty pro Sklizeno!

Baví vás vaření? Pečení, smažení, sousvidování, konfitování, glazování a všechny ty další báječné techniky v kuchyni? Zkoušíte vlastní recepty? Fotíte si je na svůj Instagram nebo rovnou na blog? Pokud ano, tak rozhodně čtěte dál!

Ať už se věnujete autentické filipínské kuchyni, hledáte nebo vymýšlíte recepty pro paleo či  bezlepkovou dietu, jste vegani, grilovací nadšenci nebo třeba všechno dohromady, můžete si být jistí jedním – v prodejnách a v e-shopu Sklizeno na vás čekají suroviny, se kterými je radost pracovat. Odpovídají totiž Kodexu kvality, který jsme sepsali a který jsme se zavázali dodržovat. Klecová vajíčka? Tak to pardon, nemáme a nikdy jsme neměli. Hovězí z Polska? Litujeme, bereme jen od českých (a slovenských) chovatelů a zpracovatelů masa. Zahušťované nízkotučné jogurty se škrobem? Nene, nic takového!

Připravovat pokrmy z opravdového jídla je sen každého pořádného kuchaře. A my právě teď chceme rozšířit řady našich spolupracovníků. Čekáme na autory neotřelých receptů, nápaditých vychytávek a také krásných fotografií, ze kterých všem potečou sliny do klávesnic.

Přispějte třeba právě vy svou troškou do mlýna (tedy do naší receptové sbírky) a obohaťte ji! Staňte se jedním (nebo jednou) z rodiny Sklizeno.

 

Včerejší Popeleční středa odstartovala 40denní předvelikonoční půst. Ať už věříte, nebo nevěříte, věřte tomu, že taková…

Zveřejnil(a) Sklizeno – opravdové jídlo dne Čtvrtek 7. března 2019

 

Jak konkrétně bude naše spolupráce vypadat? Začne tak, že vyplníte krátký dotazník. Zajímá nás, co nejraději vaříte, k jaké kuchyni a jakým surovinám máte vztah, jaký je váš oblíbený recept. A pokud máte blog (za což budeme ještě radši), vyplňte nám jeho adresu. Dotazník není dlouhý, vyplnění zabere pět minut.

V případě, že nás vaše přihláška zaujme, vám pošleme smlouvu o spolupráci. Je to formalita potřebná k tomu, abychom vám zřídili speciální kartu, kterou budete mít každý měsíc přednabitou na nákupy u nás. Pak už můžete začít nakupovat a vařit své skvělé recepty, které my pak zveřejníme tady na našem webu a na našich sociálních sítích.

Těšíme se na voňavou a chutnou spolupráci. My dodáme suroviny, vy postup. Platí? Tak stačí kliknout dolů na ⏬

Chci vyplnit dotazník!

galerie

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
naše všeobecné obchodní podmínky |  ochrana osobních údajů |  cookies |  BIO certifikát