logo

Moštovna Lažany

Moštovna Lažany se řadí mezi tradiční výrobce kvalitních moštů a ovocných šťáv, které jsou vyráběny z ovoce vypěstovaného v okolí Turnova striktně přírodní cestou. Jejich nápoje neobsahují žádné chemické konzervační látky, záruka trvanlivosti spočívá pouze v šetrném tepelném ošetření při cca 80°C (tj. pasterizace). Při tomto procesu dojde ke zničení nežádoucích mikroorganismů, ale zároveň nedochází ke zničení vitamínů a uchovávají si svoji příznivou výživovou hodnotu.

Firma Moštovna Lažany je několikanásobným držitelem titulu „Výrobek roku„, v roce 2005 za Jablečný mošt, v roce 2006 za Rybízový nápoj, v roce 2007 za Višňový nápoj, v roce 2008 za Jablečný mošt s vlákninou, v roce 2009 za Vinný mošt z odrůdy Muller Thurgau a v roce 2011 za Červenou řepu s jablkem a dále značky „Regionální produkt Českého ráje“.

Mošty jsou přírodní ovocné nápoje, které jsou vyrobeny klasickou metodou. Prvně je ovoce vylisováno, potom je šťáva pečlivě vyčeřena (krom moštů s dužninou), přefiltrována, přepasterována a ihned stočena. Díky tomuto dokonalému a citlivému způsobu zpracování a konzervace si tato přírodní ovocná šťáva uchovává svoji přirozenou hodnotu, chuť i výrazné aroma. Skleněná láhev je proto nejvhodnějším obalem, ze kterého nejlépe vychutnáte originalitu tohoto nápoje. Tyto mošty nejsou přislazované, tedy vhodné pro diabetiky.

Doba spotřeby výrobků je minimálně jeden a půl roku ode dne výroby.

V našich prodejnách Sklizeno pro Vás máme některé z lahodných moštů a nektarů z Moštovny Lažany. (Upozornění: Nabídka výrobků v prodejnách se může měnit v průběhu času. Také dostupnost výrobků v jednotlivých prodejnách se může lišit).

Mošty a nektary

  • Jablečný
  • Hruškový
  • Jablko s mrkví
  • Jablko s červenou řepou
  • Jablko s hruškou

 

Pokud vás Moštovna Lažany zaujala, můžete se dozvědět více na jejich internetových stránkách: http://www.mostovna-lazany.cz/

galerie

vytisknout

nenechte si uniknout žádnou další akci!

Buďte první, kdo se dozví o chystaných ochutnávkách
a speciálních akcích.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
naše všeobecné obchodní podmínky |  ochrana osobních údajů |  cookies |  BIO certifikát