Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Neuburské PS sür lie Vinařství J. Stávek

Neuburské PS sür lie Vinařství J. Stávek 750 ml

319,90 
Produkt je momentálně vyprodaný.
Výrobce:
Víno J. Stávek
Země původu:
Česká republika

Hrozny pro výrobu tohoto vína byly vypěstovány v trati Nová Hora. Příprava vína probíhá přirozenou cestou pomocí autochtonních kvasinek a delšího ležení vína na kvasnicích v novém nevypalovaném sudu ze slavonského dubu. Proto víno vyniká bohatým aroma pečeného banánu, vanilky a kompotovaných broskví. Vůně vína je velmi intenzivní. Chuť je lehká, s výraznou, ovšem příjemnou kyselinkou.

Neuburské
Obsahuje siřičitany (12).
Víno J. Stávek je rodinné vinařství situované v němčičském Vinařském dvoře, který byl postaven pradědečkem Františkem v roce 1929. Zaměřuje se na výrobu speciálních vín, která jsou dělena do tří hlavních segmentů: likérová vína, cuvée vína, rosé vína. Vedle těchto originálních vín je dále vyráběna odrůda Frankovka z tradičních viničních tratí, která je zároveň nosnou odrůdou vinařství. Ve sklípku, který má kapacitu 40 osob, pořádá především posezení ku příležitosti různých oslav nebo přátelských a firemních setkání.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.