Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Minerální voda Solan de Cabras

Minerální voda Solan de Cabras 750 ml

33,90 
-
+
Výrobce:
Solan De Cabras
Země původu:
Španělsko

Blahodárné účinky vody Solan de Cabras na lidské zdraví jsou známy už dávno. I malé množství vody Solan de Cabras v tělesném chodu, vytváří uvnitř těla rovnováhu, která podporuje správné vylučování a díky nízkému obsahu sodíku pomáhá proti močovým kamenům. Je vhodným doplňkem při redukčních dietách díky správnému obsahu vápníku, hořčíku a křemíku.

Přírodní voda, slabě mineralizovaná.
Trvalo několik století, než se kapka vody proměnila ve vodu Solan de Cabras. Historie a tradice se váže s legendou o bájném pasáčkovi koz, jenž objevil, že tato pramenitá voda je schopna léčit. Jeho nemocné kozy se vyléčily jako zázrakem poté, co se napily. Nicméně i po mnoha staletích se vodě Solan de Cabras přisuzují léčebné účinky. Z roku 182 před Kristem se dochovalo svědectví o léčbě zánětu kloubů (artritidy) Julia Graca a v roce 1746 poskytl další důkazy Don Pedro de Bedoya a místo bylo pro svůj věhlas navštěvováno nemocnými. Po uzdravení tehdejšího ministra financí Dona Pedra Lopeze de Lerena, nechal zde Carlos III. v roce 1755 postavit lázně. Od 27. března 1790 jsou lázně pro svoji veřejnou prospěšnost prohlášeny Carlosem IV. za lázně královské.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.