Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Med slunečnicový

Med slunečnicový 500 g

129,90 
-
+
Výrobce:
MEDMORAVIA s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Slunečnicový med, který má výraznou žlutou barvu a specifickou chuť. Vzniká v prostředí silných snůšek v teplých oblastech zejména jižní Moravy. Slunečnicový med je energetická potravina obsahující jednoduché, lehce stravitelné cukry, velké množství bílkovin, minerální látky a vitamíny. Pro vysoký obsah jednoduchých cukrů je vhodný k rychlému posílení organismu. Krystalizuje středně rychle, přičemž krystalizace je známkou kvality medu a není na závadu.Med jako potravina je svým způsobem nezastupitelný ve výživě zejména dětí, sportovců a rekonvalescentů. Jeho denní konzumace má velký význam i pro zdravého člověka.
Med slunečnicový.
Neobsahuje alergeny.
Včelařská stanice Rajhradice je moderní dynamicky se rozvíjející včelařský provoz s dlouhodobou tradicí. Prioritní pracovní náplní je chov včel a produkce medu té nejvyšší kvality. Jejich včelstva jsou chována v moderních nástavkových úlech, pravidelně kontrolována, ošetřována a zaléčována. Rovněž i vybavení provozu je velmi kvalitní, většinou nerezové a je věnována maximální pozornost jeho stavu i funkčnosti. Uvědomují si, že med je potravina, proto tak pečlivě dbají na to, aby byla uchována jeho absolutní kvalita. Na podzim roku 2009 vznikla obchodní společnost MEDMORAVIA s.r.o., která je provozovatelem a distributorem Včelařské stanice Rajhradice zajišťuje prodej medu, jakož i všech ostatních medových produktů. Snahou společnosti je rovněž přibližovat včelařství širokému spektru veřejnosti v obecné rovině a také rozvoj a podpora včelařů, zejména partnerských subjektů.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.