Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Med lipový šestihran

Med lipový šestihran 500 g

129,90 
-
+
Výrobce:
MEDMORAVIA s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Lipový med musí milovat všichni gurmáni, vymyká se svojí výraznou vůní, typickou nahořklou koncovkou chuti a jantarově zlatozelenou barvou, ke krystalizaci dochází až po delší době. Lipový med mívá vysokou enzymovou aktivitu a jeho aroma se skvěle pojí s bylinnými čaji. Je energetickou potravinou obsahující jednoduché lehce stravitelné cukry, bílkoviny, minerální látky a vitamíny. Pro vysoký obsah jednoduchých cukrů je vhodný k rychlému posilnění organismu. Působí uklidňujícím a uvolňujícím dojmem, podporuje produktivitu a kreativitu. Usnadňuje vykašlávání a vykazuje protizánětlivé účinky. V zimních měsících je ideální prevencí proti nachlazení.
Med z lipových květů.
Neobsahuje alergeny.
Včelařská stanice Rajhradice je moderní dynamicky se rozvíjející včelařský provoz s dlouhodobou tradicí. Prioritní pracovní náplní je chov včel a produkce medu té nejvyšší kvality. Jejich včelstva jsou chována v moderních nástavkových úlech, pravidelně kontrolována, ošetřována a zaléčována. Rovněž i vybavení provozu je velmi kvalitní, většinou nerezové a je věnována maximální pozornost jeho stavu i funkčnosti. Uvědomují si, že med je potravina, proto tak pečlivě dbají na to, aby byla uchována jeho absolutní kvalita. Na podzim roku 2009 vznikla obchodní společnost MEDMORAVIA s.r.o., která je provozovatelem a distributorem Včelařské stanice Rajhradice zajišťuje prodej medu, jakož i všech ostatních medových produktů. Snahou společnosti je rovněž přibližovat včelařství širokému spektru veřejnosti v obecné rovině a také rozvoj a podpora včelařů, zejména partnerských subjektů.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.