Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Med lesní/smíšený medovicový

Med lesní/smíšený medovicový 950 g

239,90 
-
+
Výrobce:
MEDMORAVIA s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Lesní med může být medem smíšeným z květové a medovicové snůšky. Medovicové medy jsou jednodruhové a mají kořenitou vůni a harmonickou chuť. Obsahují větší množství minerálů a rostlinná barviva jim dodávají tmavou barvu. Smrkový med je světle až tmavohnědý, jedlový tmavě zelený až černý. Lesní medy obvykle krystalizují pomalu a po delší době, přičemž vytvářejí hrubé krystaly usazující se u dna. Tento druh medu získal v roce 2012 v soutěži regionálních potravin ocenění "Chuť Jižní Moravy".
Med lesní.
Neobsahuje alergeny.
Včelařská stanice Rajhradice je moderní dynamicky se rozvíjející včelařský provoz s dlouhodobou tradicí. Prioritní pracovní náplní je chov včel a produkce medu té nejvyšší kvality. Jejich včelstva jsou chována v moderních nástavkových úlech, pravidelně kontrolována, ošetřována a zaléčována. Rovněž i vybavení provozu je velmi kvalitní, většinou nerezové a je věnována maximální pozornost jeho stavu i funkčnosti. Uvědomují si, že med je potravina, proto tak pečlivě dbají na to, aby byla uchována jeho absolutní kvalita. Na podzim roku 2009 vznikla obchodní společnost MEDMORAVIA s.r.o., která je provozovatelem a distributorem Včelařské stanice Rajhradice zajišťuje prodej medu, jakož i všech ostatních medových produktů. Snahou společnosti je rovněž přibližovat včelařství širokému spektru veřejnosti v obecné rovině a také rozvoj a podpora včelařů, zejména partnerských subjektů.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.