Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Med jarní květová směs

Med jarní květová směs 500 g

129,90 
Produkt je momentálně vyprodaný.
Výrobce:
MEDMORAVIA s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Jak už sám název napovídá, jedná se o smíšený jarní med původem z nejrůznějších květů, bylin, keřů a ovocných stromů Největší podíl však mívá v závislosti na lokalitě snůška z řepky olejné, která fázi tohoto druhu medu uzavírá. Právě díky obsahu nektaru zmíněné řepky jarní květová směs poměrně brzy krystalizuje, což ovšem není na závadu. Tento druh medu má světlejší barvu a specifickou vůni. Obsahuje pylová zrna rostlin, rostlinné hormony, éterické oleje a aromatické látky. Je velmi vhodný pro děti, rekonvalescenty, sportovce a další. Kuchařkami je oblíben při přípravě nejrůznějších zdravých pokrmů, nebo při pečení.
Med jarní květová směs.
Neobsahuje alergeny.
Včelařská stanice Rajhradice je moderní dynamicky se rozvíjející včelařský provoz s dlouhodobou tradicí. Prioritní pracovní náplní je chov včel a produkce medu té nejvyšší kvality. Jejich včelstva jsou chována v moderních nástavkových úlech, pravidelně kontrolována, ošetřována a zaléčována. Rovněž i vybavení provozu je velmi kvalitní, většinou nerezové a je věnována maximální pozornost jeho stavu i funkčnosti. Uvědomují si, že med je potravina, proto tak pečlivě dbají na to, aby byla uchována jeho absolutní kvalita. Na podzim roku 2009 vznikla obchodní společnost MEDMORAVIA s.r.o., která je provozovatelem a distributorem Včelařské stanice Rajhradice zajišťuje prodej medu, jakož i všech ostatních medových produktů. Snahou společnosti je rovněž přibližovat včelařství širokému spektru veřejnosti v obecné rovině a také rozvoj a podpora včelařů, zejména partnerských subjektů.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.