Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Mangové čatní se šafránem

Mangové čatní se šafránem 250 g

259 
-
+
Výrobce:
Marmeládovna Šafránka
Země původu:
Česká republika
Na přípravu čatní Romana Šafránková vybírá bio ovoce a zeleninu, to nejlepší, čerstvé, sezónní a jen od místních českých pěstitelů anebo dovezené v nejvyšší možné kvalitě přímo od zahraničních pěstitelů. Přidává čerstvé bylinky, které jí rostou pod okny. Všechny další přísady jsou vždy kvalitní a poctivé. Díky krátké době vaření se podaří zachovat co nejvíce vitamínů. 100 g čatní je vyrobeno z 250 g manga, bez pektinů a konzervantů.
Mango, cibule, čerstvý zázvor, hrozinky, třtinový cukr, jablečný ocet, šafrán, HOŘČIČNÁ SEMÍNKA, česnek, jalapeňos, skořice. Obsah cukru 40 g. Skladujte mimo přímé slunce v teplotě do 25° C. Po otevření skladujte do 5°, spotřebujte do 14 dnů.
Obsahují hořčici (10).
Svou celoživotní lásku k přírodě a venkovu se Romana Šafránková snažila přetvořit do reality, tak aby přinášela radost nejen sobě ale i svým zákazníkům. Marmeládovna Šafránka vznikla z lásky a přesvědčení, že pokud člověk dělá to co ho baví a naplňuje, může tím přinést radost a obohacení ostatním. Stojí v malé vesničce Čtyřkoly, v malebném kraji v Posázaví a na její provoz dohlíží z protějšího kopce kostelíček sv. Klimenta. Marmelády a džemy se tu vyrábí tradiční metodou bez použití chemie a pektinu. Výsledkem jsou vysoce kvalitní produkty z ovoce a zeleniny od lokálních pěstitelů, chemicky neošetřené nebo v bio kvalitě. Citrusy k výrobě marmelád pochází z biofarmy na Sicílii.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.