Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Majoránka čerstvá

Majoránka čerstvá 100 g

65,90 
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Izrael
Majoránka je asi 40 cm vysoká většinou jednoletá bylina z čeledi hluchavkovitých. Chuť majoránky je kořenitá, pikantní a jemně nahořklá, vůně je kafrová. Přestože aromatické jsou i květy, jak v kuchyni, tak v lékařství se používají pouze listy Majoránka se sbírá vždy před rozkvětem, kdy je v rostlině nahromaděno největší množství aromatických látek. Čerstvá majoránka se přidává do pokrmu těsně před dokončením, aby varem nevyprchaly aromatické látky. Přestože čerstvá bylinka je vždy nejlepší, i sušená majoránka je velmi hodnotná co do obsahu silic, ve vhodných skladovacích podmínkách si své aroma uchovává i několik let. Čerstvá majoránka se hodí zejména do sekaného masa, také do skopového a hovězího, k bramborám, dušené zelenině a do nejrůznějších omáček a polévek, ale také k těstovinám a do salátových dresinků. Dosti často se s ní setkáváme v paštikách a zabijačkových pochoutkách. Přidejte do rýže trochu másla a čerstvé majoránky a dodáte jí velmi příjemnou chuť a vůni. Chuť a vůně majoránky je velmi podobná oregánu, a proto lze v některých pokrmech tyto bylinky navzájem nahrazovat.
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.