Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Kopr svazek

Kopr svazek

55 
cca 100 g/ks545,90  za kg
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Česká republika
Nasekané lístky kopru se hodí zejména do čerstvých salátů, jsou součástí nálevů na nakládanou zeleninu, ale pro svou jemnou chuť se skvěle snoubí i s méně výraznými potravinami jako je například chřest nebo některé typy listové zeleniny. Často se přidává k měkkým sýrům, žervé, příjemně obohatí vaječné pochoutky a polévky, ale i rybí pokrmy. Jeho chuť a vůně vyvolává vzpomínky na lehké letní menu. Listy nejsou jedinou částí rostliny kopru, která nachází uplatnění v gastronomii. Hlavně k nakládané zelenině se hojně využívají i semena. Protože mají daleko silnější a ostřejší aroma, jejich chuť a vůně se lépe uchovává při tepelném zpracování. K nakládání se dá ale využít i kvetoucí vrcholek, který je silnější chuti než listy, ale svěžejší než semeno. Listy kopru vydrží v lednici poměrně dlouho. Dá se ovšem uchovávat i mražený, sušený nebo nasolený. Lze připravit i koprový ocet, a to z kterékoli části rostliny. Ten je potom výborný do salátů.
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.