Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Kiwi

Kiwi

6 
cca 100 g/ks59,90  za kg
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Itálie
Kiwi je ovoce, plod popínavých dřevin pocházejících z Číny. Obsahuje velké množství vitamínu C, čímž podporuje látkovou výměnu, zpevňuje cévy a žíly, posiluje imunitní systém a zlepšuje vidění. Kiwi také obsahuje vitamín E s rovněž antioxidačními účinky. Je také bohaté na některé bílkoviny, které se používají ke změkčování masa. Ty jsou ale pro některé lidi alergenem.
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.