Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Kapusta

Kapusta

37 
cca 1250 g/ks28,90  za kg
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Česká republika
Kapusta je rozšířena po celém světě, její domovinou je však Evropa, kde se o ní první zmínky objevují již ve starověku, ve středozemní kultuře. Kapusta má v sobě spoustu vitamínů a minerálů. Využijete ji hlavně v teplé kuchyni, kde ji můžete vařit, dusit, zapékat... Tak zapomeňte na předsudky ze školních jídelen a připravte si kapustu tak, jak ji máte rádi.
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.