Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Jablka Gala

Jablka Gala

7  cca 200 g/ks
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Česká republika
Jablka jsou nedílnou součástí našeho jídelníčku. Odrůda Gala má velmi široké využití. Můžete z nich udělat mošt, usušit je na křížaly, upéct koláč nebo oblíbený štrůdl. Nebo si dát jen tak čerstvé. Ne nadarmo se doporučuje jedno jablko denně pro zdraví. Jablečná šťáva je zdrojem vitamínů, přírodního cukru a vlákniny. Jablka také posilují dásně.
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.