Jak nakupovat Přihlášení Registrace
J. Stávek Čtvrté

J. Stávek Čtvrté

259,90 
-
+
Výrobce:
Víno J. Stávek
Země původu:
Česká republika
Kombinace tradiční Frankovky z Velkopavlovicka a Merlotu vypěstovaného na Pálavských kopcích dala vzniknout velmi výraznému vínu, které je odrazem veselosti, slunce a dobré nálady. Je vyrobené na skutečné osvěžení nejen v teplých letních měsících, ale i při večerních posezení či jiné zábavě. Ve vůni můžete cítit červený rybíz spolu s kompotovanou jahodou. Chuť je pikantně kořenitá, s hravou kyselinkou, připomíná červený grep, jostu a třešňovou pecku. Jedná se o víno, které je extrémně společenské a nezkazí žádnou legraci.
Frankovka, Merlot. Pozdní sběr, polosuché.
Obsahuje siřičitany (12).
Víno J. Stávek je rodinné vinařství situované v němčičském Vinařském dvoře, který byl postaven pradědečkem Františkem v roce 1929. Zaměřuje se na výrobu speciálních vín, která jsou dělena do tří hlavních segmentů: likérová vína, cuvée vína, rosé vína. Vedle těchto originálních vín je dále vyráběna odrůda Frankovka z tradičních viničních tratí, která je zároveň nosnou odrůdou vinařství. Ve sklípku, který má kapacitu 40 osob, pořádá především posezení ku příležitosti různých oslav nebo přátelských a firemních setkání.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.