Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Hruškovica 45% Žufánek

Hruškovica 45% Žufánek 100 ml

119,90 
-
+
Výrobce:
ŽUSY s.r.o.
Země původu:
Česká republika

Hruškovice Žufánek je jemný 45% ovocný destilát, vyrobený z hrušek druhu Williams. Díky charakteristickým vlastnostem této lahodné odrůdy, pocházející z moravských ovocných sadů, získává destilát chuť po máslových hruškách. Při přípravě kvasu a samotné výrobě je dodržován stejně pečlivý postup jako u slivovice. Zvláštní důraz je kladen na speciální způsob jejich kvašení, díky kterému jsou do destilátu přeneseny všechny aromatické a chuťové prvky. Na výrobu 1 litru Hruškovice z roku 2016 se použilo přesně 12,5 kg šťavnatých hrušek.

Velejemný líh, hrušky.
Rodinný ovocný lihovar Žufánek a synové (ŽUSY s.r.o.) byl založen v roce 2000 manžely Marcelou a Josefem Žufánkovými a jejich syny. Sídlí v obci Boršice u Blatnice poblíž Uherského Hradiště. Rodina vlastní ovocné sady, které obklopují lihovar. Nacházejí se v jedné z nejlepších moravských lokalit na pěstování ovoce, ze kterého se vyrábí na moderním destilačním zařízení jemné pálenky s charakteristickou vůní a chutí. Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, aromat a dochucovadel.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.