Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Hovězí kýta steaková vyzrálá

Hovězí kýta steaková vyzrálá

108 
540  za kg
Přeji si hovězí
-
+
Výrobce:
Steinhauser s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Chcete maso nakrájet?
Napište nám do poznámky v objednávce jak maso chcete přichystat. Vybrali jsme pro Vás ty nejkřehčí části z kýty, aby vaše steaky byli co nejlepší. Steaky Vám nařežeme z květové špičky (rump steak), a z ořechu (round steak). Nezapomeňte že steaky jsou z vyzrálého masa a není potřeba je "trápit" na grilu moc dlouho :) Z důvodu různé velikosti svalů není možné zaručit gramáž jednotlivých steaků. Prosíme tedy, objednávejte steaky na celkovou váhu. V poznámce u objednávky pak můžete specifikovat vaše požadavky. Všechno naše hovězí si prošlo několikatýdenním procesem zrání, kdy u masa dochází ke zvýraznění chuti a zkřehčení masových vláken. Veškerý hovězí dobytek pochází z pastevních chovů, z plemen aberdeen, angus, piemont, highland, český strakatý skot. Maso si bouráme sami v naší moderní bourárně. Naši řezníci Vám maso naporcují podle Vašich představ, stačí jen do poznámky napsat požadavek, jak si maso přejete naporcovat.

Trvanlivost hovězího masa (vakuovaného) při dodržení skladovacích podmínek je 6 dní. Tato trvanlivost souvisí se správnými podmínkami skladování, a to vakuované při teplotě skladování do 4°C.
Hovězí maso.
Hovězí maso, které Vám prodáváme, pochází z plemena český strakatý skot z farem na Českomoravské vrchovině. Je chované ve volném výběhu. Dodává nám ho firma Steinhauser s tradicí v oboru již od roku 1790. Zakládají si na kvalitě, a stejně jako my vyžadují, aby se každý pod svoji práci podepsal a aby byl vždy zaručen kvalitní původ masa.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.