Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Hořické diabetické čokoládové trubičky

Hořické diabetické čokoládové trubičky 40 g

15,90 
-
+
Výrobce:
PRAVÉ HOŘICKÉ TRUBIČKY, s.r.o
Země původu:
Česká republika
Energie
894 kJ
10,6 %
Tuky
14 g
20 %
Sacharidy
18,4 g
6,8 %
Bílkoviny
2,8 g
5,6 %
Tradiční pravé hořické trubičky. Nic víc není třeba dodávat. Prostě česká klasika, která nikdy nezestárne. Určeno jako potravina pro zvláštní výživu. Vhodné pro diabetiky v rámci stanoveného dietního režimu. Není vhodné pro děti do 3 let.
Čokoládová náplň 64% (rostlinný tuk, sladidlo sorbitol 24,5 %, sušené MLÉKO, vláknina, čokoládová pasta 5 % (kakaový prášek, kakaové máslo, kakaová hmota, rostlinný olej), kakao, celozrnná oplatka vlastní výroby s obsahem vlákniny (celozrnná MOUKA PŠENIČNÁ 86 %, sušené MLÉKO).
Obsahuje lepek(1), mléko (7),
Firma Pravé hořické trubičky, s.r.o. vznikla v roce 1999, kdy odkoupila obchodní podíly stávajícího tradičního výrobce hořických trubiček. Nový majitel zahájil rozsáhlou transformaci a již během prvního roku se stává jedním z nejvýznamnějších výrobců této známé a oblíbené cukrovinky. Od roku 2007 nepoužívá ve výrobě suroviny, které by mohly dlouhodobou konzumací poškodit zdraví spotřebitelů. Dále bylo aplikováno průlomové značení produktů glykemickým indexem (GI) a výměnnou jednotkou (VJ) pro osoby s metabolickým onemocněním diabetes I. a II. typu. Podnětem těchto změn bylo získání chráněného zeměpisného označení HOŘICKÉ TRUBIČKY, o které firma v EU dlouhodobě usilovala. Reklamní podpora a pozitivní reakce spotřebitelů na kampaně UŽ ŽÁDNÁ NONAME TRUBIČKA a NEBUĎTRUBKA zajistila firmě velký počet spokojených spotřebitelů. Firma se stává významným dodavatelem obchodních řetězců a nezávislých distributorů, kteří preferují kvalitu a zdraví svých zákazníků.
Název na 100 g na porci 40 g
Energie (kJ) 2234 894
Energie (kcal) 534 213,6
Tuky (g) 35 14
Nasycené mastné kyseliny v tucích (g) 20 8
Sacharidy (g) 46 18,39
Cukry v sacharidech (g) 1 0,4
Bílkoviny (g) 7 2,8
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.