Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Hořické čokoládové polomáčené trubičky

Hořické čokoládové polomáčené trubičky 42 g

15,90 
-
+
Výrobce:
PRAVÉ HOŘICKÉ TRUBIČKY, s.r.o
Země původu:
Česká republika
Energie
1023 kJ
12,2 %
Tuky
16,8 g
24 %
Sacharidy
21 g
7,7 %
Bílkoviny
1,68 g
3,3 %
Tradiční pravé hořické trubičky. Nic víc není třeba dodávat. Prostě česká klasika, která nikdy nezestárne. Zkuste polomáčené!
Náplň čokoládová 69% (rostlinný palmový tuk, cukr, SUŠENÉ MLÉKO, čokoládová pasta 6%, (kakaový prášek, kakaové máslo, kakaová hmota, rostlinný palmový olej), rýžový čkrob, aroma, SOJOVÁ MOUKA), oplatka vlastní výroby (PŠENIČNÁ MOUKA, SUŠENÉ MLÉKO, rostlinný řepkový olej, cukr, sušené VAJEČNÉ ŽLOUTKY), cukrářská kakaová poleva 9,5% (cukr, plně ztužený rostlinný tuk (palmový, sojový, řepkový, shea), kakao, SOJOVÝ LECITIN, aroma). Skladujte v suchu.
Obsahuje mléko (7), soju (6), lepek (1), vejce (3).
Firma Pravé hořické trubičky, s.r.o. vznikla v roce 1999, kdy odkoupila obchodní podíly stávajícího tradičního výrobce hořických trubiček. Nový majitel zahájil rozsáhlou transformaci a již během prvního roku se stává jedním z nejvýznamnějších výrobců této známé a oblíbené cukrovinky. Od roku 2007 nepoužívá ve výrobě suroviny, které by mohly dlouhodobou konzumací poškodit zdraví spotřebitelů. Dále bylo aplikováno průlomové značení produktů glykemickým indexem (GI) a výměnnou jednotkou (VJ) pro osoby s metabolickým onemocněním diabetes I. a II. typu. Podnětem těchto změn bylo získání chráněného zeměpisného označení HOŘICKÉ TRUBIČKY, o které firma v EU dlouhodobě usilovala. Reklamní podpora a pozitivní reakce spotřebitelů na kampaně UŽ ŽÁDNÁ NONAME TRUBIČKA a NEBUĎTRUBKA zajistila firmě velký počet spokojených spotřebitelů. Firma se stává významným dodavatelem obchodních řetězců a nezávislých distributorů, kteří preferují kvalitu a zdraví svých zákazníků.
Název na 100 g na porci 42 g
Energie (kJ) 2435 1023
Energie (kcal) 582 244,44
Tuky (g) 40 16,8
Nasycené mastné kyseliny v tucích (g) 22 9,24
Sacharidy (g) 50 21
Cukry v sacharidech (g) 16 6,72
Bílkoviny (g) 4 1,68
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.