Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná

13,89  138,90  za kg
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Česká republika
Hlíva ústřičná je dřevokazná houba, rostoucí především na listnatých stromech. Na zdraví člověka má však spoustu pozitivních účinků. Dalo by se skoro říct: "Kam nechodí lékař, tam si kupte hlívu ústřičnou". Tato "superhouba" totiž mimo jiné snižuje hladinu cholesterolu v krvi, posiluje imunitní systém, napomáhá lepší elasticitě cév, pomáhá při léčbě kožních ekzémů a tak dále. To je jen malý výčet toho, co umí. Co se týče kuchyňského využití, tak se fantazii meze nekladou. Polévka, hlíva jako řízek, nebo plněná hlíva. Záleží jen na Vás!
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.