Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Fentimans Tonic Water

Fentimans Tonic Water 200 ml

35,90 
-
+
Výrobce:
Fentimans
Země původu:
Velká Británie
Energie
192 kJ
2.2 %
Sacharidy
11.4 g
4.2 %

Klasicky hořký, klasický dobrý tonik. Můžete cítit ostrost získanou z hořkých dřevnatých látek chininové kůry. Komplexní bylinné prvky citronové trávy tuto ostrost vyvažují. Všechny ingredience obsahující cukr jsou 100% přírodní, tudíž zde chybí nasládlá, nezajímavá a chemická chuť spojená s masovou produkcí běžných toniků. Z Tonic Water Fentimans namísto toho čiší přírodní čerstvost a svěžest. Výrobky značky Fentimans se od ostatních odlišují především tím, že v nich není žádná chemie. Vše je botanicky vařeno. Podle originálního receptu se vezmou kořeny zázvoru, pomelou se a pak se vloží do mědí vykládané parní kádě a nechají se probublat a zvolna vařit, což uvolní jejich aroma. Přidají se nejjemnější byliny, přírodní vůně, cukr, droždí a pramenitá voda. Tekutina se pak uloží do dřevěných kádí, kde se nechá fermentovat. Celý výrobní postup trvá 7 dní.

Perlivá voda, cukr, kyselina citrónová, přírodní barviva zahrnující chinin, bylinná infuze ( jalovec, limetové listy), fermentovaný extrakt (jalovec, limetové listy, citrónová tráva, orris kořen). Nápoje obsahující chinin nejsou vhodné pro těhotné ženy.
Je-li něco, co odlišuje firmu Fentimans od jiných, je to ČAS. Všechny z jejich botanicky připravovaných nápojů se připravují celých 7 dní, přičemž se používají pouze nejjemnější bylinné ingredience. Tak vznikají nápoje, které jsou plně tělnaté a vyrobené z receptů, které jsou stále osvěžující a jedinečné. Můžete je označit za staromódní, ale připravují výrobky značky FENTIMANS už celých 100 let a to je pořádná doba!
Název na 100 ml na porci 200 ml
Energie 96 kJ 192 kJ
Energie 23 kcal 46 kcal
Sacharidy 5.7 g 11.4 g
Cukry v sacharidech 5.6 g 11.2 g
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.