Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Extra džem malinový s Tequilou

Extra džem malinový s Tequilou 250 g

279,90 
-
+
Výrobce:
Marmeládovna Šafránka
Země původu:
Česká republika
Vyrobit marmeládu, která chutná, umí většina českých hospodyněk. Ovšem uvařit takovou, která nejen skvěle chutná, ale navíc dokáže prorazit na světový trh, tak takovou umí jen Romana Šafránková ze Čtyřkol. Tato marmeláda s Tequilou totiž byla oceněna na Světové soutěži marmelád v roce 2015 v Anglii. A není divu, 100 g džemu bylo vyrobeno ze 130 g malin pomalým vařením tak, aby bylo zachováno co největší množství množství vitamínů.
České maliny, citronová šťáva, třtinový cukr, Tequila silver. Obsah cukru 75 g. Skladujte mimo přímé slunce v teplotě do 25° C. Po otevření skladujte do 5°, spotřebujte do 14 dnů.
Neobsahuje alergeny.
Svou celoživotní lásku k přírodě a venkovu se Romana Šafránková snažila přetvořit do reality, tak aby přinášela radost nejen sobě ale i svým zákazníkům. Marmeládovna Šafránka vznikla z lásky a přesvědčení, že pokud člověk dělá to co ho baví a naplňuje, může tím přinést radost a obohacení ostatním. Stojí v malé vesničce Čtyřkoly, v malebném kraji v Posázaví a na její provoz dohlíží z protějšího kopce kostelíček sv. Klimenta. Marmelády a džemy se tu vyrábí tradiční metodou bez použití chemie a pektinu. Výsledkem jsou vysoce kvalitní produkty z ovoce a zeleniny od lokálních pěstitelů, chemicky neošetřené nebo v bio kvalitě. Citrusy k výrobě marmelád pochází z biofarmy na Sicílii.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.