Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Cuvée Karmazín Vinařství J. Stávek

Cuvée Karmazín Vinařství J. Stávek 750 ml

299,90 
-
+
Výrobce:
Víno J. Stávek
Země původu:
Česká republika
Cuvée odrůd Frankovka, Svatovavřinecké a Modrý Portugal. Intenzivní rubínová barva, vůně přezrálých ostružin a višní s patrným výrazem višňových pecek, doplněná zvláštní kořenitostí koriandru. Po ochutnání ve víně naleznete patřičnou neočesanost až bodrost, která je zvýrazněna vyšším obsahem sladcehořkých taninů pomalu se uvolňujících při zrání ve starých dubových sudech. Víno ideální ke kořenitým úpravám vepřového nebo ke zvěřině. Vhodné také jako meditativní víno pro náročné. Doporučuje se dekantovat minimálně 2 hodiny předem.
Cuvée: Frankovka, Svatovavřinecké a Modrý Portugal
Obsahuje siřičitany (12).
Víno J. Stávek je rodinné vinařství situované v němčičském Vinařském dvoře, který byl postaven pradědečkem Františkem v roce 1929. Zaměřuje se na výrobu speciálních vín, která jsou dělena do tří hlavních segmentů: likérová vína, cuvée vína, rosé vína. Vedle těchto originálních vín je dále vyráběna odrůda Frankovka z tradičních viničních tratí, která je zároveň nosnou odrůdou vinařství. Ve sklípku, který má kapacitu 40 osob, pořádá především posezení ku příležitosti různých oslav nebo přátelských a firemních setkání.
Ideální k samostatnému vychutnání po stolování, ke kořenitým úpravám vepřového nebo ke zvěřině.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.