Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Cibule červená

Cibule červená

2,69 
26,90  za kg
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Česká republika
Červené odrůdy cibule stojí někde uprostřed mezi žlutými a bílými, můžete ji použít do salátů, na zdobení, napíchnout na špíz nebo přihodit do zeleninové pánve. V tom případě ji klidně nechte vcelku či jen překrojte na čtvrtiny, větší kusy jí budou slušet víc než drobné kostičky. Mnohem sofistikovanější je i v chuti. Cibuli v sobě nezapře, ale oproti své žluté příbuzné je sladší a jemnější. Do karet jí hraje i výrazná barva.
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.