Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Champagne Special Cuvée Brut Bollinger

Champagne Special Cuvée Brut Bollinger 750 ml

1 899,90 
-
+
Výrobce:
Bollinger Champagne
Země původu:
Francie
Special Cuvée je vyrobeno z hroznů pocházejících z parcel Grand Cru a Premier Cru. První kvašení probíhá v dubových sudech a aby zůstaly zachovány veškeré charakteristické znaky a čistý styl vína. Nabízí aroma exotických plodů se silnými minerálními podtóny a skvěle vyváženou chuť. Víno zraje minimálně 36 měsíců. Obsah alkoholu 12%. Neročníkové.
25% Chardonnay, 60% Pinot Nero, 15% Pinot Meunier.
Obsahuje siřičitany (12).
Francouzská firma, která si receptury předává z generace na generaci. Až od roku 2008 je v čele Jérôme Philipon, první ředitel, který nepochází z rodiny Bollinger. Díky němu se však povědomí o Bollinger Champagne rozšířilo dál do světa, přitom kvalita a způsob zpracování zůstává stejný. Tradiční. Jako jedni z mála pěstují víno na původních vinicích, které přežily mor, jenž je zasáhl v předminulém století. Toto vinařství má také jednu specialitu. Jejich šampaňské se už od roku 1973 a bondovky Žít a nechat zemřít objevuje v téměř každém filmu o tomto agentovi.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.