Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Brněnská 12° Hauskrecht

Brněnská 12° Hauskrecht

59,90 
-
+
Výrobce:
Brněnská pivovarnicná společnost s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Živá nepasterizovaná nefiltrovaná Brněnská 12° Hauskrecht je královnou mezi pivy. Cílem Brněnské 12 není udivit ani překvapit, jen potěšit. Je vařena s láskou a řemeslným umem, stejně jako další piva Brněnské pivovarnicné společnosti, bez následné filtrace a pasterizace. Obsahuje výraznější podíl neprokvašeného extraktu, který dodává pivu vyšší plnost (chlebnatost).
Voda, JEČNÉ a PŠENIČNÉ SLADY, chmel chmelové produkty.
Obsahuje lepek (1).
Brněnská pivovarnická společnost sídlí v tajemné budově na Porážce v areálu brněnských jatek, postavené v roce 1899. Společnost byla založena třemi kamarády povzbuzenými vlnou nově vznikajících malých řemeslných pivovarů (craft breweries), Dohromady je svedlo nadšení pro neobyčejné pivo. Vybírají pro něj ten nejlepší moravský nebo český slad z nedalekého Rajhradu, z Kounic nebo ze Záhlinic. Barevné a speciální slady nakupují především ze sladovny Klusáček v Kounicích. Klasická piva českého typu se vaří výhradně z žateckých chmelů různých odrůd. Některá piva jsou dochmelována zastudena za použití poněkud netradičního postupu, který je jedním z výrobních tajemství pivovaru.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.