Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Brněnská 11° Hauskrecht

Brněnská 11° Hauskrecht 1 l

57,90 
-
+
Výrobce:
Brněnská pivovarnická společnost s.r.o.
Země původu:
Česká republika
Živá nepasterizovaná nefiltrovaná poctivá jedenáctka, která osloví a udělá radost. Kvasí sedm dní a následně leží (dozrává) až 4 týdny při teplotě 1 – 2 °C. Brněnskou 11° Hauskrecht poznáte i poslepu: jen ponořte rty do husté smetanové pěny, která je spolu s dokonalým řízem tou pravou tečkou za dlouhým výrobním procesem.
Voda, JEČNÉ a PŠENIČNÉ SLADY, chmel, chmelové produkty.
Obsahuje lepek (1).
Brněnská pivovarnická společnost sídlí v tajemné budově na Porážce v areálu brněnských jatek, postavené v roce 1899. Společnost byla založena třemi kamarády povzbuzenými vlnou nově vznikajících malých řemeslných pivovarů (craft breweries), Dohromady je svedlo nadšení pro neobyčejné pivo. Vybírají pro něj ten nejlepší moravský nebo český slad z nedalekého Rajhradu, z Kounic nebo ze Záhlinic. Barevné a speciální slady nakupují především ze sladovny Klusáček v Kounicích. Klasická piva českého typu se vaří výhradně z žateckých chmelů různých odrůd. Některá piva jsou dochmelována zastudena za použití poněkud netradičního postupu, který je jedním z výrobních tajemství pivovaru.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.