Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Brambory

Brambory

14,90  14,90  za kg
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Česká republika
Brambory pro nás společně s Amerikou objevil v 15. století Kryštof Kolumbus. Dnes bychom však mohli říct, že brambory jsou typická česká plodina, které se v našich podmínkách dobře daří. Kromě jedlé hlízy je celý zbytek rostliny jedovatý. Jinak snad brambory není třeba více představovat, jelikož se jedná o jednu z nejvíce oblíbených příloh vůbec. A doby, kdy jsme si je ve šlupce pekli v uhlících v ohništi, poté na ně dali kousek másla a posolili, si snad pamatuje každý :)
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.