Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Blumy

Blumy

12 
cca 91 g/ks128,90  za kg
-
+
Výrobce:
MÍČA - BAGOŇOVÁ
Země původu:
Itálie
Blumy se s oblibou přidávají do letních ovocných salátů. Nejchutnější jsou čerstvé, ale dají se z nich připravovat i džemy a marmelády. Výborně chutnají v bublaninách nebo nákypech. Poskytnou tělu potřebné vitamíny (E, C, A) a minerální látky, především draslík.
Společnost se zabývá zásobováním restaurací, hotelů, výroben lahůdek a školních jídelen v Brně a okolí. Nabízí nejen čerstvé bylinky, ale i kompletní sortiment ovoce a zeleniny včetně exotického ovoce a zeleniny a hub. Garantovaná kvalita je zaručena pravidelným zásobováním od zahraničních dodavatelů – 2x týdně letecky dováží čerstvé bylinky z Izraele a exotické plody z celého světa. Každý den "běžné" ovoce a zeleninu z celé Evropy. Sezónní ovoce a zeleninu dováží od dlouhodobých regionálních partnerů, případně je zajišťují z vlastní produkce. Výhodou naší spolupráce je to, že nedržíme zásobu ovoce a zeleniny na našem skladu, proto dostáváte vždy nejčerstvější zboží. Večer objednáte, dopoledne se vychystá u dodavatele a odpoledne je u Vás doma!
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.