Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Baphomet sekt Šamšula

Baphomet sekt Šamšula 750 ml

449,90 
Produkt je momentálně vyprodaný.
Výrobce:
Jakub Šamšula
Země původu:
Česká republika

Cuvée de prestige brut, tvořeno Chardonnay (tvoří tělo sektu a přináší svěží šťavnatost) a Rulandským modrým (obohacuje chuť o plnost a hebkost). Sekt je připravený klasickou metodou. Výborně se doplňuje s mořskými plody.

Obsah alkoholu 12,5 %. Obsah cukru 9,5 g/l.

Chardonnay, Rulandské modré.
Obsahuje siřičitany (12).
Vinařství, které celou svou produkci lahvuje, se specializuje na výrobu limitovaných partií přívlastkových, převážně bílých, vín exkluzivní kvality pocházejících z redukovaných sklizní hroznů většinou z vlastních vinic. Hlavní důraz je kladen na přípravu suchých vín, jež vynikají jemností a čistotou chutě. Vinařství je pro ně posláním a každodenní výzvou, věnují se mu s plným nasazením a jen ty nejlepší hrozny, které jim příroda dovolí sklidit přetváří ve víno, se kterým se Vám dostává do rukou ztělesněná práce ve vinici a sklepě. Vychutnejte si vzácný okamžik souznění s vinařem, vinicí a vinařskou tradicí Čejkovic. Jakub Šamšula vystudoval vinařství na Zahradnické fakultě v Lednici, absolvoval Vinařskou akademii ve Valticích a Sommelier academy v Praze a načerpal inspiraci při cestách po Itálii, Francii a Rakousku. Dnes je členem Komise SZPI pro zatřiďování vín a také členem představenstva Svazu vinařů ČR a dále členem správní rady Národního vinařského centra.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.