Jak nakupovat Přihlášení Registrace
APPELA Jablko- červená řepa

APPELA Jablko- červená řepa 300 ml

36,90 
-
+
Výrobce:
JM Cider
Země původu:
Česká republika
Energie
576 kJ
6.8 %
Sacharidy
33.6 g
12.4 %
Bílkoviny
0.6 g
1.2 %

100% mošt byl vyroben v rodinném ovocnářství pana Hubáčka ve Slaném. Do moštů nejsou přidány žádné chemické konzervanty, barviva, cukr a nejsou doředěny vodou. Jablka jsou zpracovávány v čerstvém stavu a lisovány za studena. Následně projdou šetrnou pasterací tak, aby si zachovali co nejvíce přírodních látek.

80% šťáva z jablek, 20% šťáva z červené řepy.
Rodinné ovocnářství pana Hubáčka založené v roce 1994 se nachází v centru ovocnářské a vinařské oblasti V Dřínově u Slaného. V této oblasti se ovoce pěstuje již od 2. poloviny 20. století. V moderních výrobních prostorech se ovoce zpracovává tradiční metodou a vyrábí se z něj produkty, které neobsahují žádné chemické přísady, dochucovadla a konzervanty. Základní surovinou pro výrobu je ovoce z vlastní produkce, ovoce od místních pěstitelů a v případě exotického ovoce dováží chemicky neošetřené plody zejména z Itálie a Španělska. Hlavní motivací je pro výrobce chuť.
Název na 100 ml
Energie 192 kJ
Energie 46 kcal
Sacharidy 11.2 g
Cukry v sacharidech 9.69 g
Bílkoviny 0.2 g
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.