Jak nakupovat Přihlášení Registrace
Absinthe St. Antoine 70% Žufánek

Absinthe St. Antoine 70% Žufánek 500 ml

779,90 
-
+
Výrobce:
ŽUSY s.r.o.
Země původu:
Česká republika

Legendární, tajuplný a hříšný nápoj bohémů, umělců a barových povalečů. Pečlivé dodržování původních destilačních technik a použití nejkvalitnějších bylin vám umožní poznat skutečnou sílu přírody. Absint vznikl v 18. století jako koncentrát chutí a vůní destilovaný z nejlepších bylin, který se před vlastní konzumací ředil studenou vodou dle preferencí daného konzumenta.

Velejemný líh, pelyněk pravý, anýz, fenykl, koriandr, andělika lékařská a další aromatické byliny.
U zrodu firmy Žusy s.r.o. stáli manželé Ing. Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové Martin, Josef a Jan. Společnost podniká v malé obci Boršice u Blatnice poblíž Uherského Hradiště. Vlastní ovocné sady, které obklopují výrobní areál, se nachází v jedné z nejlepších lokalit na pěstování hlavně modrého ovoce na Moravě. Z něho se vyrábí na moderním destilačním zařízení kolonovou technologií lahodně jemné ovocné pálenky s charakteristickou vůní a chutí, ovlivněnou zdejším mikroklimatem a podložím na úpatí Bílých Karpat. Všechny produkty jsou vyrobeny z vlastních surovin pěstovaných v režimu ekologického zemědělství podle původních receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat.
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.