Jak nakupovat Přihlášení Registrace
100% šťáva z jablek a hrušek Fresh Party

100% šťáva z jablek a hrušek Fresh Party 180 ml

25 
-
+
Výrobce:
Vitaminátor
Země původu:
Česká republika
Energie
362 kJ
4,3 %
Sacharidy
19,8 g
7,3 %
Fresh party = 100% šťáva z čerstvě lisovaného ovoce, je přírodním zdrojem energie, vitámínů a důležitých živin pro naše tělo. Klasická kombinace jablek a hrušek je prostě nesmrtelná. Dejte si ji v praktickém kelímku a v té nejvyšší kvalitě. Jako surovina pro přípravu tohoto nápoje je používáno ovoce z vlastních sadů. Tato ovocná šťáva je bez přidané vody, bez přidaného cukru, bez barviv, bez konzervantů a chemických přísad a podporuje imunitní systém a chrání tělo proti různým civilizačním nemocem. Z 252 g ovoce se vylisuje 180ml šťávy.
60% jablko, 40% hruška. Skladujte do 8° C.
Neobsahuje alergeny.
Historie Vitaminátoru se začala psát v roce 1921, kdy se předci pana Sošky poprvé přistěhovali do obce Sosnová. Byli zde prvními českými obyvateli a jako praví zemědělci začali pěstovat ovoce a zemědělské plodiny. Přes různá úskalí bývalého režimu, následné rekonstrukci a obnově polí, Vitaminátor během několika posledních let i díky zájmu české veřejnosti o zdravé potraviny dokázal rozvinout spolupráci s řadou škol, nemocnic, restaurací, prodejen se zdravou výživou a množstvím dalších provozoven. Dodávají 100% přírodní šťávy převážně z vlastního ovoce a zeleniny, které jsou určeny nejenom pro děti, ale pro všechny, kteří se zajímají o své vlastní zdraví.
Název na 100 ml na porci 180 ml
Energie (kJ) 201 361
Energie (kcal) 48 86,4
Sacharidy (g) 11 19,8
Cukry v sacharidech (g) 11 19,8
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.