Jak nakupovat Přihlášení Registrace
100% šťáva z jablek a červené řepy Fresh Party

100% šťáva z jablek a červené řepy Fresh Party 180 ml

25 
-
+
Výrobce:
Vitaminátor
Země původu:
Česká republika
Energie
355 kJ
4,2 %
Sacharidy
19,8 g
7,3 %
Fresh party = 100% šťáva z čerstvě lisovaného ovoce, je přírodním zdrojem energie, vitámínů a důležitých živin pro naše tělo. Červená řepa s jablkem je přímo vitaminovou bombou. Červená řepa je zelenina pocházejí ze Středomoří. Naši předci si ji oblíbili nejenom pro její charakteristickou chuť, ale především pro léčivé účinky. Jako surovina pro přípravu tohoto nápoje je používáno ovoce z vlastních sadů. Tato ovocná šťáva je bez přidané vody, bez přidaného cukru, bez barviv, bez konzervantů a chemických přísad a podporuje imunitní systém a chrání tělo proti různým civilizačním nemocem. Z 252 g ovoce se vylisuje 180ml šťávy.
75% jablko, 25% červená řepa. Skladujte do 8° C.
Neobsahuje alergeny.
Historie Vitaminátoru se začala psát v roce 1921, kdy se předci pana Sošky poprvé přistěhovali do obce Sosnová. Byli zde prvními českými obyvateli a jako praví zemědělci začali pěstovat ovoce a zemědělské plodiny. Přes různá úskalí bývalého režimu, následné rekonstrukci a obnově polí, Vitaminátor během několika posledních let i díky zájmu české veřejnosti o zdravé potraviny dokázal rozvinout spolupráci s řadou škol, nemocnic, restaurací, prodejen se zdravou výživou a množstvím dalších provozoven. Dodávají 100% přírodní šťávy převážně z vlastního ovoce a zeleniny, které jsou určeny nejenom pro děti, ale pro všechny, kteří se zajímají o své vlastní zdraví.
Název na 100 ml na porci 180 ml
Energie (kJ) 197 354
Energie (kcal) 47 84,6
Sacharidy (g) 11 19,8
Cukry v sacharidech (g) 11 19,8
Zpět na začátek
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.