Věrnostní program Sklizeno

Být naším stálým zákazníkem se zkrátka vyplatí! Je to snadné, vyzvedněte si na prodejně vaši zákaznickou kartu a pak už nakupujete výhodněji (v současné době čerpají držitelé karty slevu 2 %) a navíc jsou pro vás připraveny speciální akce a zvýhodnění. Podělte se o svou kartu také s rodinou, je totiž přenosná.

 

Věrnostní program i bez plastových karet

Nemáte rádi plastové věrnostní karty, která zabírají místo v peněžence? Jste vlastníkem „chytrého" mobilního telefonu? Máme pro vás řešení:

________________________________________________________________________________________________________________

Řešení, jak mít kartu vždy u sebe a nepřicházet o slevy a výhodné akce, nabízí mobilní aplikace Portmonka. Uvolni místo v peněžence a jednoduše si nahrajte zákaznickou kartu věrnostního programu Sklizeno do Portmonky a při placení se prokazujte kartou v mobilu.

Sklizeno je partnerem mobilní aplikace Portmonka. Můžete se tedy spolehnout, že vaše karta v mobilu bude na všech prodejnách vždy akceptována. Navíc se můžete těšit i na exkluzivní kupónové nabídky.


Aplikaci stahujte na
www.mojeportmonka.cz

QR kód pro stažení aplikace

 ________________________________________________________________________________________________________________

Dalším řešením je aplikace CardLess+, kde si načtete svojí věrnostní kartu do mobilu a využívejte snadno všechny slevy a akce na prodejně Sklizeno.

Jak aplikace CardLess+ funguje? Stačí, když do aplikace vložíte číslo věrnostní karty nebo vyfotíte její čárový kód. Při placení nemusíte obsluze předkládat plastovou kartu, ale jen ukázat kód uložené karty v aplikaci CardLess+. Obsluha si kartu načte přímo z vašeho mobilního telefonu.

Pilotní provoz aplikace spouštíme na prodejně Sklizeno u Ronda!

Co dalšího vám aplikace CardLess+ přinese?

  • karty můžete jednoduchým způsobem spravovat (přidávat i odebírat)
  • díky aplikaci můžete jednoduchým způsobem vyhledat nejbližší pobočky, zobrazit je na mapě a získat o nich základní informace
  • součástí aplikace je i navigace
  • budete mít přehled o slevách a akcích, které se na ostatní nevztahují

QR kód pro stažení aplikace

 


Naše prodejny Sklizeno

Otevřeno již 19 prodejen Navštivte nás!