Farma rodiny Němcovy

O sobě:

Rodinná farma Němcova vychází z nejstarší tradice českého venkova, aby svým zákazníkům nabídla to nejlepší, co naše země dává. Důraz na kvalitu a nejmodernější technologie se zde setkávají se staletým umem a dovedností selského stavu.

Farma rodiny Němcovy byla založena v roce 1990. Začala hospodařit na dvaceti hektarech půdy a s dvanácti kusy skotu. Již následující rok se na farmě přistavěl nový kravín. Dnes hospodaří na sto hektarech zemědělské půdy a její stáje pojmou stotřicet kusů těch nejlepších dojnic. Farma rodiny Němcovy se řadí mezi nejlepší obdobné podniky ve zpracování mléčných produktů i proto, že se nachází v ekologicky nejčistší oblasti České republiky - Českomoravské vrchovině. Její rozmanitost, podhorský charakter, řídké osídlení a panenská příroda dávají ty nejlepší podmínky pro chov skotu.


Od roku 2005 farma zpracovává mléko ve vlastní minimlékárně, převážně bílý jogurt a sýry. Některé produkty získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny. Mezi hlavní zásady farmy patří šetrný přístup k životnímu prostředí.


Při rozhodování jaké skupiny mléčných výrobků budou uvádět na trh, rozhodli se pro skupinu výrobků s probiotickými kulturami - jako jsou jogurty, probiotické nápoje. Jako doplněk k těmto výrobkům vyrábí velice kvalitní farmářský tvaroh a sýry. Používají výhradně kravské mléko a kultury, které jsou potřeba k tomu, aby z mléka byl jogurt (laktobacilus bulgaris), tvaroh, sýry, probiotický nápoj. Zákazníci mají možnost navštívit farmu a prohlédnout si tak prostory, ve kterých dochází k výrobě těch nejkvalitnějších potravin.

Proč nakupovat výrobky Farmy Němcovi

  • Mléko z farmy a mléčné produkty z farmy rodiny Němcovy obsahují potřebné živiny, vitamíny a další stopové prvky pro zdravý vývoj organismu dítěte, mladého i dospělého člověka, obzvláště domácí jogurt.
  • Mléčné produkty z farmy rodiny Němcovy, které se dodávají na český trh, neobsahují konzervační látky, sladidla, zvýrazňovače chuti ani zahušťovadla. Jedná se vždy o čistě přirodní produkty, které mají svojí přirozenou chuť i vůni. 
  • Mléko z farmy rodiny Němcovy je vždy v den dodávky čerstvé a pasterované pří šetrné pasteraci.
  • Farma rodiny Němcovy se řadí mezi nejlepší obdobné podniky ve zpracování mléčných produktů. Od roku 2007 zpracovává mléko ve vlastní minimlékárně. Produkty (jogurt, tvaroh) získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny.
  • Mezi hlavní zásady farmy rodiny Němcovy patří šetrný přístup k životnímu prostředí. Šetrným přístupem při výrobě mléčných výrobků a vratnými obaly přispívájí k tomu, aby i naše děti mohly nadále žít v ekologicky čistém prostředí.

Mléčné výrobky vyrábí z kvalitního mléka v minimlékárně v obci Netín. Mléko pochází z krav, které se pasou na pastvinách v ekologicky čistém prostředí Českomoravské vrchoviny. Mezi vyráběné produkty patří: jogurty, probiotika, tvaroh, mléko, sýr, čerstvá syrovátka, máslo

 Fotogalerie


Naše prodejny Sklizeno

Otevřeno již 19 prodejen Navštivte nás!