Farma Ráječek

Farma Ráječek se nachází blízko samotného centra Brna a je výrobce zeleniny, kterou můžete zakoupit v brněnských prodejnách Sklizeno.

O FARMĚ:


Farma Ráječek začala s pěstováním zeleniny v roce 1997, a navázala tak na rodinnou tradici z doby před kolektivizaci zemědělství. Pěstování zeleniny se postupně rozšířilo z počátečních 2 ha na současných 23 hektarů orné půdy. Na začátku se pěstovaly klasickými druhy zeleniny, jako jsou zelí, květák, kapusta a brambory. S postupem času a změnou chutě se začal vyvíjet i celý sortiment.

Nabídka pěstované zeleniny se přizpůsobuje potřebám gastronomie a trendům, které v posledních letech tolik přispěly k jejímu zkvalitnění. Od roku 2001 se farma zaměřuje na pěstování listové zeleniny.

Po celou sezónu Farma nabízí více než deset druhů salátů v několika barevných variacích. Dále se pěstuje košťálová zelenina - kedlubny, červené a bílé zelí, pekingské zelí, kapusta, květák. Kromě zeleniny se tato Farma také věnuje bylinkám, jsou to máta peprná a petržel hladkolistá a kadeřavá.

Sortiment je dále obohacen cuketami, dýněmi hokkaido a česnekem (český paličák). Zelenina Farmy Ráječek splňuje přísná kritéria systému integrované produkce zeleniny. Je také držitelem certifikátu nevládní organizace GlobalG.A.P., která nastavuje standardy bezpečnosti a kvality zemědělských produktů po celém světě.

 

V našich brněnkých prodejnách Sklizeno Vám nabízíme vybranou zeleninu z farmy Ráječek. (Upozornění: Nabídka výrobků v prodejnách se může měnit v průběhu času. Také dostupnost výrobků v jednotlivých prodejnách se může lišit).

 


Pro více informací o farmě navštivte jejich internetové stránky: http://farmarajecek.cz/cz 

Fotogalerie


Naše prodejny Sklizeno

Otevřeno již 19 prodejen Navštivte nás!