Česnek od pěstitele

Česnek od pěstitele je pražský výrobce českého česneku, který zásobuje pouze naše prodejny v Praze.


O FIRMĚ:


Firma Česnek od pěstitele s.r.o. se zaměřuje na pěstování a prodej kvalitního česneku, vypěstovaného v České republice. Díky spolupráci s výzkumnými ústavy (VŠCHT a VÚRV), kde je určeno množství obsahových látek v česneku, Česnek od pěstitele zajišťuje kvalitu česneku, který se u nich vyrobí a dále dodává zákazníkům. Česnek se prodává pouze s nejvyššími hodnotami obsahových látek, které zaručují ostrost, chuť a aroma.

Motivem k založení firmy byly negativní ohlasy na kvalitu používaných potravin, zejména na zahraniční česneky. Dle šéfkuchařů a dalších profesionálů v oblasti stravování česnek postrádal výraznou chuť, rychle se kazí a podobně. Aby byla zaručena kvalita česneku po celý rok, firma společně s dalším farmářem z blízkého okolí postavila skladovací halu a sušárnu speciálně pro skladování a sušení česneku. Pouze tak lze zajistit nejvyšší kvalitu česneku od sklizně do sklizně. Firmě se také podařilo spojit s odborníky a institucemi po celé republice a začali šířit informace týkající se „českého česneku".

Cílem firmy Čensek od pěstitele je zásobování nejkvalitnějším česnekem gastronomické provozy, především restaurace, hotely, školní jídelny a potravinářské provozy jako jsou výrobny uzenin, lahůdek atd. A nepostradatelným prodejním kanálem jsou prodejny potravin a zeleniny.

V březnu roku 2012 byla veškerá dosavadní činnost převedena na firmu Česnek od pěstitele s. r. o., zejména kvůli spolupráci s výzkumnými ústavy a mezinárodními společnostmi v oblasti farmacie, kde jako nejsilnější přírodní antibiotikum nalézá své uplatnění čím dál více.

 

Produkty: Firma vyrábí nejrůznější druhy česneku - např. 

  • Česnek paličák – výběrová třída
  • Česnek paličák II.třída
  • Česnek paličák – výběrová třída Ruský paličák
  • Medvědí česnek
  • Česnekový cop – výběrová třída Ruský paličák
  • Česneková pasta

 

V našich pražských prodejnách Sklizeno Vám nabízíme některé z česneků od firmy Česnek od pěstitele. (Upozornění: Nabídka výrobků v prodejnách se může měnit v průběhu času. Také dostupnost výrobků v jednotlivých prodejnách se může lišit).

 


Pokud si chcete o firmě či česneku přečíst více, navštivte jejich internetové stránky: http://www.cesnekodpestitele.cz/

Fotogalerie


Naše prodejny Sklizeno

Otevřeno již 19 prodejen Navštivte nás!